Teslimat ve İade Politikası

Son Değişiklik: 03 Aralık 2021

1. Teslimat
a. OWS Bilişim Teknolojileri LTD. internet sitesi üzerinden veya proje siteleri üzerinden alınan ürünler / hizmetler elektronik ortamda ödeme sürecinin tamamlanması sonrasında anında ve otomatik olarak teslim edilmektedir.

b. Kişiye / Kuruma özel olarak üretilecek hizmetlerde ve ürünlerde belirli bir süre sonunda teslim durumu söz konusu olduğunda, teslimat en geç belirtilen gün sonunda yapılacaktır.

2. İade
a. OWS Bilişim Teknolojileri LTD. internet sitesi üzerinden veya proje siteleri üzerinden alınan ürünler / hizmetler, ödeme süreci sonrasında anında ve otomatik olarak aktif olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla ödeme süreci sonrasında ürünlerden / hizmetlerden anında yarar / fayda sağlanabilmektedir. Bundan dolayı otomatik olarak aktif hale gelen ürünlerde / hizmetlerde geri iade yapılmayacaktır.

b. Kişiye / Kuruma özel olarak üretilecek olan hizmetlerde taahhüt edilen süre içerisinde vadedilen hizmet / ürün teslimatı gerçekleşmediği durumlarda OWS Bilişim Teknolojileri LTD. 30 iş günü içerisinde ücret iadesini gerçekleştirir.

c. İade Politikamızın a ve b maddeleri haricinde, ilgili proje sitelerinde belirtilen iade politikaları ilgili projeyi kapsayacak şekilde geçerliliğini sürdürmektedir.

3. İstekleriniz ve Sorularınız
Teslimat ve iade politikamız hakkında bize her zaman iletisimows.com.tr mail adresinden yazabilirsiniz.